z
Sabi̇t Askılı Vi̇nçler
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
SABİT ASKILI VİNÇLER
SABİT ASKILI VİNÇLER

Sabit askılı vinçler en son teknoloji ile donatılmış bir ekipmandır. Sabit askılı vinçlerin seri çalışma yapısı soğutma özelliği sayesinde sıcaklığı düşürmektedir.  Yük kaldırma-indirme sürecinde aşırı yüklenme olduğunda sistemi aniden durdurabilen ani fren sistemleri mevcuttur. Sabit askılı vinçlerde halat özelliğine sahip zincirin uzunluğu tercihe göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca zincirlerde ekleme ve ilave etme şansı da bulunmaktadır. Tavana monta edilen tek bir kiriş ile ileri-geri ve aşağı-yukarı hareket alanı bulunmaktadır.

Sabit askılı vinçlerde 1 tonluk, 2 tonluk, 3 tonluk ve 5 tonluk kaldırma kapasitesine sahip çeşitleri ile Net Vinç firması hizmetinizdedir. Öte yandan sabit asılı vinçlerin halat zincirleri 9 metre, 12 metre, 15 metre ve 18 metre şeklinde değişmektedir.

Sabit Askılı Vinçler Nerelerde Kullanılır?

Sabit askılı vinçler hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Özellikle de indirme-kaldırma-aktarma ve taşıma işlemlerinin yoğun olduğu lojistik sektörü başta olmak üzere inşaat sektörü, denizcilik sektörü, maden sektörü, sanayi sektörü ve diğer sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Sahip olduğu farklı kaldırma kapasitesinin varlığı, birçok sektörün iş ve işlemlerinde önemli bir yeri olmaktadır.

Sabit Askılı Vinç Fiyatları

Sabit askılı vinç fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sabit askılı vincin kaldırma kapasitesi, çelik halatın uzunluğu, kalitesi, sabit askılı vinç satışı yapan firmanın yetkinliği, garantinin kapsamı ve ödeme şekli fiyatları doğrudan etkilemekte ve değiştirmektedir.

En uygun sabit askılı vinç fiyatlarını incelemek ve satın almak için bize ulaşın!

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın