z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
PORTAL VİNÇLER

PORTAL VİNÇLER

Portal Vinç genel anlamıyla yarı açık veya açık alanlarda yük taşıma ve depolamada kullanılan vinç çeşididir.

KÖPRÜLÜ VİNÇLER

KÖPRÜLÜ VİNÇLER

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kapalı alanlarda depolama, taşıma, yükleme ve buna benzer işlerde kullanılan bir vinç türüdür.

ARABALI VİNÇLER

ARABALI VİNÇLER

Arabalı vinçler genellikle demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde portal ve köprü vinçlerde kullanılan makinalardır. 

MONORAY VİNÇLER

MONORAY VİNÇLER

Elektrikli motor sistemleri eşliğinde hareket eden monoray vinç çeşitleri, özelliklerine ve yapılarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yükleme kaldırma işlemlerinde profesyonel çözümler sunan bu ürünlerdir.

PERGEL VİNÇLER

PERGEL VİNÇLER

Pergel vinçler ihtiyaca göre üretilmiş ve mekansal uyum sağlayan, işi kolaylaştıran bir kaldırma, indirme, taşıma, aktarma, boşaltma uygulaması işini devam ettiren bir mekanizmadır.

VİNÇ EKİPMANLARI

VİNÇ EKİPMANLARI

Vinç Uzaktan Kumanda Vinç Ray Kablo Toplama Sistemi C Korniş Vinç NPI Kablo Toplama Makarası 4 Tekerli Vinç Redüktör Motor Yürüme Grubu Vinç Redüktör Motor Kaldırma Grubu Vinç Redüktör Motor Fren Sistemi Vinç Makarası Tek Donanım Vinç Makarası Çift Donanım Vinç Kablolu Kumanda Vinç Kablo Toplama Makarası 4 Tekerli C Korniş Vinç İkaz Lambası Vinç Elektrik Pano Sistemi Vinç Elektrik Bara Sistemi İnvertörlü Kumandalı Elektrikli Vinç Panosu Vinç Siren Sistemi

YÜK ASANSÖRLERİ

YÜK ASANSÖRLERİ

Yük Asansörü imalatı montajı bakımı ve onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİNÇ BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

VİNÇ BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

NET Vinç olarak, firmalarda kullanılan tavan vinç, monoray vinç, portal vinç ve diğer vinç türlerini kullanım ömrüne göre onarmakta, tamir etmekte ve arızalar oluştuğunda arızaları iş güvenliği ve sağlığı çerçevesince yeniden işler hale getirmektedir. Değişen şartlar ve kurallara uygun olarak yeniden tasarlanan ve montajı tamamlanan vinçler işletmelerin hizmetine sunulmaktadır. Öte yandan da vinç modelleri yeniden revize edilerek arızaları giderilirken uzaktan kumanda sistemleri de dönüştürülmekte ve kullanılmaz hale gelmiş olan kumandalar da tamir edilmektedir.

SABİT ASKILI VİNÇLER

SABİT ASKILI VİNÇLER

Sabit askılı vinçler en son teknoloji ile donatılmış bir ekipmandır. Sabit askılı vinçlerin seri çalışma yapısı soğutma özelliği sayesinde sıcaklığı düşürmektedir.  Yük kaldırma-indirme sürecinde aşırı yüklenme olduğunda sistemi aniden durdurabilen ani fren sistemleri mevcuttur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın